стандарти надання медичної допомоги в Україні
 

Навігація

За напрямком медицини


Інші; Наказ


 • Про затвердження протоколів лікування дітей зі спеціальності "Дитяча хірургія".
  • Наказ МОЗ №88-АДМ від 30-03-2004
  • Тема, опис документа: Наказ
  • Вид допомоги: амбулаторний, стаціонарний, цільова група: діти
  • Напрямок медицини: Дитяча хірургія
  • Клінічний стан, патології: Інші
нольпаза цена Украина

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

від 30 березня 2004 року N 88-Адм

 

Про затвердження Протоколів лікування дітей зі спеціальності "Дитяча хірургія"

 

На виконання доручення Президента України від 06.03.2003 вих. N 1-1/152 п. а.2 і спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України від 11 вересня 2003 р. N 423/59 з метою уніфікації вимог до обсягів і якості надання медичної допомоги дітям з хірургічними захворюваннями наказую:

 

1. Затвердити Протоколи лікування дітей зі спеціальності "Дитяча хірургія" (додається).

 

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів, підпорядкованих МОЗ України, забезпечити:

 

2.1. Впровадження в діяльність закладів охорони здоров'я Протоколів лікування зі спеціальності "Дитяча хірургія" починаючи з 1 липня 2004 року.

 

2.2. Щороку до 1 січня направляти до Міністерства пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Протоколів лікування дітей зі спеціальності "Дитяча хірургія".

 

3. Управлінню організації медичної допомоги дітям і матерям (Моісеєнко Р. О.), Головному позаштатному спеціалісту МОЗ України зі спеціальності "Дитяча хірургія" (Горбатюк О. М.) раз в три роки переглядати та вносити пропозиції щодо змін Протоколів лікування дітей зі спеціальності "Дитяча хірургія".

 

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник Міністра

 

О. М. Орда