стандарти надання медичної допомоги в Україні
 

Навігація

За напрямком медицини


Інші; Наказ


 • Про затвердження протоколів лікування дітей за спеціальністю "Дитяча імунологія".
  • Наказ МОЗ №355 від 09-07-2004
  • Тема, опис документа: Наказ
  • Вид допомоги: амбулаторний, стаціонарний, цільова група: діти
  • Напрямок медицини: Дитяча імунологія
  • Клінічний стан, патології: Інші
копегус

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 липня 2004 року N 355

Про затвердження Протоколів лікування дітей за спеціальністю "Дитяча імунологія"

На виконання доручення Президента України від 06.03.2003 N 1-1/152 п. а.2 і спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України від 11 вересня 2003 N 423/59 з метою уніфікації вимог до обсягів і якості надання медичної допомоги дітям з хворобами імунної системи наказую:

1. Затвердити Протоколи лікування дітей за спеціальністю "Дитяча імунологія" (додаються).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської і Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської держадміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів, підпорядкованих МОЗ України, забезпечити:

2.1. Впровадження у діяльність закладів охорони здоров'я Протоколів лікування дітей за спеціальністю "Дитяча імунологія" починаючи з 1 вересня 2004 року.

2.2. Щороку до 1 січня направляти до Міністерства пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Протоколів лікування дітей за спеціальністю "Дитяча імунологія".

3. Управлінню організації медичної допомоги дітям і матерям, головному позаштатному спеціалісту МОЗ України із спеціальності "Дитяча імунологія" раз на три роки переглядати та вносити пропозиції щодо змін до Протоколів лікування дітей за спеціальністю "Дитяча імунологія".

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника Міністра Білого В. Я.

 

Міністр

А. В. Підаєв