стандарти надання медичної допомоги в Україні
 

Навігація

За напрямком медицини


Інші; Наказ


 • Про затвердження клінічного Протоколу з діагностики та лікування краснухи у дітей 
  • Наказ МОЗ №44 від 28-01-2009
  • Тема, опис документа: Наказ
  • Вид допомоги: амбулаторний, стаціонарний, цільова група: діти
  • Напрямок медицини: Група спеціальностей
  • Клінічний стан, патології: Інші
нораксон цена Украина

 

Про затвердження клінічного Протоколу з діагностики та лікування краснухи у дітей

 

 

На виконання доручення Президента України від 6 березня 2003 року № 1-1/252 та спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України від 11 вересня 2003 року № 423/59 "Про затвердження складу робочих груп з розробки протоколів надання медичної допомоги дітям і матерям за спеціальностями", з метою верифікації причин розвитку вроджених вад розвитку у новонароджених та розробки дієвих заходів щодо їх попередження

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити клінічний Протокол з діагностики та лікування краснухи у дітей (далі - Протокол), що додається.

2. Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення (Моісеєнко Р. О.) організувати проведення навчальних семінарів з впровадження Протоколу для головних спеціалістів з педіатрії, неонатології, акушерства та гінекології органів охорони здоров'я та співробітників профільних кафедр вищих медичних навчальних закладів і закладів післядипломної освіти до 20 лютого 2008 року.

3. Департаменту кадрової політики, освіти та науки (Фещенку І. І.) забезпечити внесення відповідних змін до навчальних програм вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти ІІ-ІУ ступенів акредитації.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопільської міських державних адміністрацій, ректорам вищих медичних навчальних закладів і закладів післядипломної освіти ІІ-ІУ ступенів акредитації:

4.1. Визначити та затвердити наказом відповідальну особу та графік проведення навчальних семінарів для лікарів-педіатрів, лікарів-педіатрів-неонатологів, лікарів-акушер-гінекологів, лікарів загальної практики- сімейних лікарів, лікарів-інфекціоністів, лікарів-інфекціоністів дитячих закладів охорони здоров'я, де надається медична допомога дітям.

4.2. Організувати відповідно до затвердженого графіка проведення навчальних семінарів для лікарів-педіатрів, лікарів-педіатрів-неонатологів, лікарів-акушер-гінекологів, лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-інфекціоністів, лікарів-інфекціоністів дитячих закладів охорони здоров'я, де надається медична допомога дітям, та співробітників профільних кафедр вищих медичних навчальних закладів і закладів післядипломної освіти ІІ-ІУ ступенів акредитації з прийняттям заліків щодо знання Протоколу до 1 березня 2009 року. Про проведену роботу поінформувати Департамент материнства, дитинства та санаторного забезпечення до 10 березня 2009 року.

4.3. Забезпечити впровадження та застосування Протоколу в діяльності підпорядкованих закладів охорони здоров'я з 1 квітня 2009 року.

4.4. Забезпечити реєстрацію синдрому вродженої краснухи відповідно до цього наказу.

4.5. Заслухати звіти про хід реалізації заходів на засіданнях колегій органів охорони здоров'я.

4.6. Щороку до 1 січня надсилати Міністерству пропозиції та зауваження до Протоколу.

5. Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення при необхідності вносити пропозиції щодо змін до Протоколу.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України Лазоришинця В. В.

В.о. Міністра

З.М.Митник