стандарти надання медичної допомоги в Україні
 

Навігація

За напрямком медицини


Інші; Наказ


 • Про затвердження Алгоритму надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія)
  • Наказ МОЗ №813 від 11-11-2009
  • Тема, опис документа: Наказ
  • Вид допомоги: не вказано, цільова група: не вказано
  • Напрямок медицини: Інфекційні хвороби
  • Клінічний стан, патології: Інші
тарка цена Украина


 

 

Про затвердження Алгоритму надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія)

 

 

З метою удосконалення надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія)

НАКАЗУЮ:

Затвердити Алгоритм надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія) (далі - Алгоритм), що додається.

Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я, підпорядкованих МОЗ, рекомендувати Алгоритм до використання в закладах охорони здоров'я.

Департаменту розвитку медичної допомоги (Жданова М. П.) Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення (Моісеєнко Р. О.) забезпечити доведення Алгоритму до відому Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, органів охорони здоров'я інших відомств та закладів охорони здоров'я безпосереднього підпорядкування МОЗ України.

Департаменту розвитку медичної допомоги (Жданова М. П.) Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення (Моісеєнко Р. О.) унести зміни до наказів МОЗ від 02.06.09 №385 „Про затвердження клінічного протоколу діагностики та лікування нового грипу А (H1N1 Каліфорнія)", від 02.11.09 №795 „Про Порядок взаємодії лікувально-профілактичних закладів в умовах підвищеної захворюваності населення України на гострі респіраторні вірусні інфекції та пандемічний грип, викликаний вірусом (А H1/N1 Каліфорнія)", від 20.05.2009 №189-Адм „Про затвердження „Протоколу діагностики та лікування нового грипу А H1/N1 Каліфорнія) у дорослих".

Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Лазоришинця В. В.

Міністр

В.М.Князевич