стандарти надання медичної допомоги в Україні
 

Навігація

За напрямком медицини


Інші; Наказ


 • Про внесення змін до наказу МОЗ від 20.05.2009 №189-Адм „Про затвердження „Протоколу діагностики та лікування нового грипу А H1/N1 Каліфорнія) у дорослих" 
  • Наказ МОЗ №832 від 18-11-2009
  • Тема, опис документа: Наказ
  • Вид допомоги: не вказано, цільова група: доросле населення
  • Напрямок медицини: Інфекційні хвороби
  • Клінічний стан, патології: Інші
задитен цена


 

 

Про внесення змін до наказу МОЗ від 20.05.2009 №189-Адм „Про затвердження „Протоколу діагностики та лікування нового грипу А H1/N1 Каліфорнія) у дорослих"

 

 

З метою удосконалення медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом (А (H1/N1)- Каліфорнія, з урахуванням рекомендацій та коментарів Всесвітньої організації охорони здоров'я

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до п. 1 наказу МОЗ від 20.05.2009 №189-Адм „Про затвердження „Протоколу діагностики та лікування нового грипу А H1/N1 Каліфорнія) у дорослих" виклавши "Протокол діагностики та лікування пандемічного грипу А (H1/N1)- Каліфорнія у дорослих" у новій редакції, що додається.

2. Міністру АР Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити впровадження нової редакції Протоколу діагностики та лікування пандемічного грипу А (H1/N1)- Каліфорнія у дорослих в підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Лазоришинця В. В.

Міністр В.М.Князевич

В.М.Князевич