стандарти надання медичної допомоги в Україні
 

Навігація

За напрямком медицини


Інші; Наказ


 • Про удосконалення лікування хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД 
  • Наказ МОЗ №173 від 15-04-2003
  • Тема, опис документа: Наказ
  • Вид допомоги: амбулаторний, стаціонарний, цільова група: не вказано
  • Напрямок медицини: ВІЛ/СНІД
  • Клінічний стан, патології: Інші 

Про удосконалення лікування хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД

 

 

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 12 червня 2003 року N 265

З метою впровадження ефективної антиретровірусної терапії хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД відповідно до рекомендацій ВООЗ та для забезпечення раціонального планування закупівель антиретровірусних препаратів наказую:

1. Затвердити:

1.1. Методичні рекомендації щодо проведення антиретровірусної терапії у дорослих, хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД (додається);

1.2. Методичні рекомендації щодо проведення антиретровірусної терапії у дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД (додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської держадміністрацій та Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської держадміністрації довести до відома медичних працівників лікувально-профілактичних закладів, що надають медичну допомогу хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД, зазначені інструкції та забезпечити їх виконання.

3. Вважати такими, що втратили чинність, підрозділ "Противірусна терапія" розділу "Терапія ВІЛ-інфекції" Методичних рекомендацій з удосконалення надання медичної допомоги дорослим, хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД, та розділ "Антиретровірусна терапія у дітей" Методичних рекомендацій з удосконалення надання медичної допомоги дітям, хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД, які затверджені наказом МОЗ від 15.12.2000 N 344.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Державного секретаря Лапушенко О. В.

Державний секретар 

Ю. В. Поляченко